Betoley Yüksek Bonuslar

Sevilen bahis sitesi betoley yüksek bonuslar kazandırmasıyla da dikkat çekiyor. Siteye üyelik başlatan herkes, ilk üyelik anından itibaren bu bonusları kazanmaya başlayabilir. Sitenin özellikle ilk yatırım başlığı altında verdiği bonuslar oldukça iddialı. Bu bonusları kazanmak için siteye üyelik başlatmak yeterlidir.

  Betoley İlk Üyelik Bonusları

 Betoley sitesine yeni üye olan kimseler, ilk para yatırmada birçok bonusu kazanabilir. Kazanılan bonus miktarı, yatırılan para ile doğru orantılıdır. İlk yatırımda 100 TL ödeme yapanlar yüzde 50 oranında çevrimsiz bonus kazanabilirler. İlk yatırımda en az 5 TL ve üzerinde yatıran kimseler de yüzde 100 oranında bonus kazanma şansına sahipler.

 Aynı zamanda üyeler, yatırım sırasında farklı koşullara bağlı olarak yüzde 30 miktarında bonus kazanma fırsatı taşıyorlar. Bu bonusları nakit olarak çekmek mümkün değil. Bonusların amacı, oyunlarda kullanılmasıdır. Bu sayede kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

  Betoley Yatırım Bonusları

 Betoley yalnızca yeni üyelerine değil, tüm üyelerine bonus kazanma imkanı veriyor. Üyeler betoley yüksek bonuslar kazanmak için sitede aktif bir şekilde oyun oynamaya devam etmelidir. Böylelikle her para yatırmada çeşitli bonusları kazanmaya devam edebilirler. Kazanılan bonuslar, sitenin ödeme yöntemlerine göre değişiklik göstermektedir.

 – Banka Havalesi

 – Kredi kartı

 – Cepbank

 – Sanal kartlar gibi ödeme yöntemleri mevcuttur. Bunlardan biriyle ödeme yapanlar, her yatırım için yüzde 20 miktarında bonus kazanma şansına sahiptir. Ayrıca sitede kayıp bonusu, tahmin bonusu başlığı altındaki bonusları kazanabilirsiniz.